Gizlilik ve Üyelik Koşulları

Gizlilik ve Üyelik Koşulları

1.    Ozguv.com, kurumsal üyelerinin güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda, üye bilgilerini koruyan interaktif bir platformdur.

2.    Ozguv.com, üyelerin gizlilik prensiplerine aykırı ve illegal kullanıldığının tespitinde veya devletin yetkili mercilerince, tespit ve inceleme taleplerinde üye bilgilerini bildirme ve öngörülen başka tedbirleri alma hakkına sahiptir.

3.    Ozguv.com, işveren değildir, işveren ile işçi arasında aracılık yapmamaktadır. İşveren ile işçinin aynı ortamda buluşmasını sağlamak ve gelişen sektörde online olarak haberleşmeyi sağlamak için kurulmuş olan bir platformdur.

4.    Ozguv.com ‘da yayınlanan ilanlarda, firma ismi ve yayınlanan ilan bilgilerinin doğruluğunu kabul eder, bu bilgilerin İş İlanları sayfasında yayınlanmasına izin verir.

5.    İşveren ve işçinin vereceği tüm bilgilerin doğruluğunu her iki tarafta kabul eder, yanlış ve aldatıcı bilgi verilmesinden veren kişi ve firma sorumludur. Ozguv.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

6.    Firmanın verdiği ilana başvurularda, ilanı veren üye firmanın kayıtlı e-posta adresine işçinin kendisinin başvuracağını kabul eder. 

7.    Ozguv.com kesinlikle işçi CV’lerini özgeçmiş havuzunda toplamamaktadır. Bu tür bir hizmet sunmamaktadır. Bu konuda sorumluluk kabul etmez.

8.    Üyelik, firma ve kişilere özeldir. Başka kişi ve firmaların ortak şifre ile kullanacakları Üye Yönetim Panelindeki hizmetlerin yanlış kullanımından doğacak hukuki sorunlarda, ozguv.com sorumluluk kabul etmez. Sorumluluk üye olan kişi ve firmaya aittir. Ortak kullanımını tespiti halinde üyelik sonlandırılır.

9.    Ozguv.com sitesi içerisinde, yazılı, görsel ve video v.b materyaller izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz, indirilme yapılamaz.

10.    Ozguv.com Üye panelinden çıkış butonuna basılarak çıkılır.