Site Kullanım Şartları

Site Kullanım Koşulları

 

1.    Ozguv.com üyeleri site üzerinde kullanıcı işlemleri yapabilirler. Site üzerinde hukuk dışı herhangi bir işlem, siyasi ve ideolojik reklam, ilan ve yasa dışı yayın yapmaz. Yapanlar hakkında üyelik sonlandırma ve sitenin maddi-manevi kayıpları için hukuki işlem başlatma hakkına sahiptir.

2.    Ozguv.com, hem eğitim hem de danışmanlık platformudur. Personel arayan kurum ve kuruluşların Ozguv.com ile direk bağlantısı yoktur. Sadece site üzerinde firma üyelerin ihtiyaçlarına yönelik kursa başvuru yapmalarına imkân tanıyan ve Özel Güvenlik Görevlilerinin eğitimine katkı sunan bir hizmet sunulmaktadır. Başvurular, Üyelerin ozguv.com dışındaki kurumsal mail sitelerindeki elektronik posta adreslerine yapılır. Bu eposta üye kaydında bildirdikleri adreslerdir.

3.    Ozguv.com, istediğinde tek taraflı olarak “Kullanım Koşullarını” herhangi bir zamanda ilan ederek değiştirebilir. Bu kullanım koşulları ilan edildiği tarihten itibaren yürürlüğe girer, Firma Üyeleri ve Kişiler peşinen kabul ederler.

4.    Ozguv.com’un içeriğinde yer alan, sözlü ve yazılı bütün bilgilerin, logoların, görsellerin her hakkı saklıdır. Tasarım ve veri tabanında kullanılan bilgi veya yazılımın kullanılması, kopyalanması yasaktır.


Üye Yönetim Paneli

 

Üye olan firma ve kişiler, üye yönetim panelindeki hizmetleri kullanırlar. 

Üye yönetim Panelinde mevcut ihtiyacı oranında Personel niteliklerini ve miktarını yayınlama, Yayınlamış olduğu yayımlara bakma, düzeltme, silme ve güncelleme yetkisine sahiptir. Bu yetki Ozguv.com sitesine üye olan kurum ve kuruluşlara sistem tarafından verilmektedir. 

Üye panelinde mevcut mesaj bırakma butonu ile Özel Güvenlik Eğitim kursiyer ve görevlilerine iş, bilgi ve paylaşım mesajları bırakabilirler. Üye panelinden Yerel ve Bölgesel reklam verebilir, reklamların onayı olmadan sitede yayınlanmaz. 

Üye paneli kişiye ve firmaya özeldir. Yanlış kullanımdan doğacak hukuki sorunlarda üye olan kişi ve firma sorumludur. 

Bu hususta Ozguv.com sorumluluk kabul etmez. Kendi ihtiyaçlarına yönelik yayınlanan her ilandan, ilanı veren kişi veya firma sorumludur.

 

       Özel Güvenlik İlanı Yayınlama

 

1.    Firma, Üye Girişi yapar ve Firma Yönetim Panelinden İş İlanı yayınla formu doldurarak, iş ilanı yayınlar.

2.    Ozguv.com’da sadece Kurum ve kuruluşların ihtiyacı olan Özel Güvenlik personeli ilanı yayınlanmaktadır.

3.    İlan verebilmek için Ozguv.com firma üyesi olunması gerekmektedir.

4.    İlanlar gerekli kontrolden sonra yayına alınmaktadır.

5.    Standart ilan yayınlamak ücretsizdir.

6.    Ozguv.com sisteminde yayınlanan ilanlar günceldir.

7.    İlanın yayında kalma süresi en fazla 30 gündür.